Terapie

DSC_0085
DECH ŽIVOTA (originál 25 x 20 cm, plátno, olej)

Od dob, co si pamatuji, sedávala jsem v joginském sedu, měla mimosmyslové vnímání a vnímala blízkost jakési Vyšší Existence. Jsem celoživotním mudrcem, filosofem, spirituálním pragmatikem, vědcem. I když jsem přečetla stohy knih, jsem hledačem pravdy především uvnitř sebe samé. 

Během mého současného života jsem navázala na schopnosti předchozích životů především jako léčitelka. Pracuji s kombinacemi různých technik, které mi při terapii shůry intuitivně přichází.

Terapii nazývám transformační léčebnou terapií. Vaše mysl, tělo vnímá při terapii proudy Světla a Energie, což Vás na úrovni spirituální, pokud jste tomu otevřeni, může nejen léčit, ale i přirozeně transformovat do jemnohmotnější úrovně. Dále se individuálně věnuji Vašemu psychospirituálnímu vývoji 🙂 Pracuji i na dálku. 

Jak pracuji na sobě, abych Vám byla dobrým terapeutem? Jako terapeut na sobě pracuji intenzivně každý den po mnoho let. Pravidelně medituji, cvičím mentální a fyzická joginská cvičení, každý den provádím na sobě několikahodinové léčivé terapie, kranio terapie, regrese terapie pro hlubší a hlubší chápání lidské bytosti. Čistím svá těla na všech úrovních, zvyšuji vibrace svým pozitivním myšlením, stravou, morálními hodnotami, spojením a komunikací s Vyššími Světelnými sférami. Pracuji s Akášou, nanebevzetými mistry Ježíšem Kristem, Pannou Marií, plejádskými Světelnými bytostmi, mým spirituálním průvodcem, archanděly, Světelnými bytostmi, které ke mně v průběhu Napojení přichází. Žiji s patřičným životním Nadhledem, Humorem, Pokorou, Láskou. Před několika lety, kdy jsem začala intenzivně otevírat, začala jsem spontánně malovat intuitivně spirituální obrazy. Jsem trvale napojena na Zdroj Světla a Lásky.

 

Hlavní terapie:

Transformační léčebná terapie včetně léčení na dálku

Doplňková terapie: 

Harmonizace čaker

foto0_1796903_608144355907292_1985472839_o20140211120543

 

 

 

 

 

 

Advertisements