Terapie

DSC_0085
DECH ŽIVOTA (originál 25 x 20 cm, plátno, olej)

Od dob, co si pamatuji, sedávala jsem v joginském sedu, měla mimosmyslové vnímání a vnímala blízkost jakési Vyšší Existence. Jsem celoživotním mudrcem, filosofem, spirituálním pragmatikem, vědcem. I když jsem přečetla stohy knih, jsem hledačem pravdy především uvnitř sebe samé. 

Během mého současného života jsem navázala na schopnosti předchozích životů především jako léčitelka. Pracuji s kombinacemi různých technik, které mi při terapii shůry intuitivně přichází.

Terapii nazývám transformační léčebnou terapií. Vaše mysl, tělo vnímá při terapii proudy Světla a Energie, což Vás na úrovni spirituální, pokud jste tomu otevřeni, může nejen léčit, ale i přirozeně transformovat do jemnohmotnější úrovně. Dále se individuálně věnuji Vašemu psychospirituálnímu vývoji.  

Jak pracuji na sobě, abych Vám byla dobrým terapeutem? Jako terapeut na sobě pracuji intenzivně každý den po mnoho let. Pravidelně medituji, cvičím mentální a fyzická joginská cvičení, každý den provádím na sobě několikahodinové léčivé terapie, kranio terapie, regrese terapie pro hlubší a hlubší chápání lidské bytosti. Čistím svá těla na všech úrovních, zvyšuji vibrace svým pozitivním myšlením, stravou, morálními hodnotami, spojením a komunikací s Vyššími Světelnými sférami. Pracuji s Akášou, nanebevzetými mistry Ježíšem Kristem, Pannou Marií, plejádskými Světelnými bytostmi, mým spirituálním průvodcem, archanděly, Světelnými bytostmi, které ke mně v průběhu Napojení přichází. Žiji s patřičným životním Nadhledem, Humorem, Pokorou, Láskou. Před několika lety, kdy jsem začala intenzivně otevírat, začala jsem spontánně malovat intuitivně spirituální obrazy. 

 

Hlavní terapie:

Transformační léčebná terapie včetně léčení na dálku

Doplňková terapie: 

Harmonizace čaker

foto0_1796903_608144355907292_1985472839_o20140211120543

 

 

 

 

 

 

Advertisements