Terapie

Od dob, co si pamatuji, sedávala jsem v joginském sedu, měla mimosmyslové vnímání a vnímala blízkost jakési Vyšší Existence. V mládí jsem začala studovat knihy, mezi které jako první patřily knih Moodyho, např. “Život po životě”. Byla jsem také pilným posluchačem nepřehlédnutelných českých mystiků manželů Tomášových, kteří vycházeli z osvíceného Šri Ramana Maharsiho a jeho učení.

Ve svém životě jsem absolvovala zasvěcení Reiki do 1. a 2. stupně u mistra Reiki a učitele učitelů jógy Mirka Čapka (linie Usui Shiki Ryoho) a kurz kraniosakrální terapie u lektora Marka Bohunického. Mým duchovním přítelem se stal Pavel Krincha, uznávaný léčitel a v současné době především psychoterapeut na pochopení cesty Bezpodmínečné Lásky. Mimo Evropu jsem absolvovala transformační a výukové semináře Oneness University s indickými mistry  Discorso di Kumarji a Tejasazakladateli jsou Sri Amma a Sri Bhagavan. Na mém spirituálním vývoji se velmi podílela má duchovní učitelka, přítelkyně Sharmaine, jejímiž učitely jsou právě Sri Amma, Sri Bhagavan a Sri Sri Ravi Shankar. Kurz “The art of living” joginské dýchání Pranayama (ovládnutí životní energie – prány) s indickým učitelem Amitem Thanedarem. Mými dalšími a nejvýznamnějšími učiteli se stali mí spirituální průvodci z Vyšších sfér, kteří se mnou pracují, léčí, komunikují a vedou každý den. Za tento DAR jsem velice vděčná a s velikou Pokorou a Láskou přijímám.. 

Jsem celoživotním mudrcem, filosofem, spirituálním vědcem. I když jsem přečetla stohy knih, jsem hledačem pravdy především uvnitř sebe samé. Pragmatikem, který si musí věci ověřovat a praktikovat sám na sobě.  Během mého současného života jsem navázala na schopnosti předchozích životů především jako léčitelka. Proto mé terapie dnes nemohu nazvat Reiki nebo Kranio terapie. Pracuji s kombinacemi různých technik, které mi při terapii shůry intuitivně přichází.  Terapii nazývám transformační léčebnou terapií. Vaše mysl, tělo vnímá při terapii proudy Světla a Energie, což Vás na úrovni spirituální, pokud jste tomu otevřeni, může nejen léčit, ale i přirozeně transformovat do jemnohmotnější úrovně. Dále se individuálně věnuji Vašemu psychospirituálnímu vývoji 🙂

Jak pracuji na sobě, abych Vám byla dobrým terapeutem? Jako terapeut na sobě pracuji intenzivně každý den po mnoho let. Pravidelně medituji, cvičím mentální joginská cvičení, každý den provádím na sobě několikahodinové léčivé terapie, kranio terapie, regrese terapie. Čistím svá těla na všech úrovních, zvyšuji vibrace myšlením, stravou, morálními hodnotami, spojením a komunikací s Vyššími Světelnými sférami. Pracuji s Akášou, nanebevzetými mistry Ježíšem Kristem, Pannou Marií, plejádskými Světelnými bytostmi, mým spirituálním průvodcem, archanděly, Světelnými bytostmi, které ke mně v průběhu Napojení přichází. Žiji s patřičným životním nadhledem, humorem, pokorou, Láskou. Před několika lety, kdy jsem začala intenzivně otevírat, začala jsem spontánně malovat intuitivně spirituální obrazy. Jsem trvale napojena na Zdroj Světla a Lásky.

Hlavní terapie:

Transformační léčebná terapie

Doplňková terapie: 

Harmonizace čaker

 

This slideshow requires JavaScript.

 

 

 

 

 

Advertisements