Tvorba-umění

Vítejte ve sféře mimosmyslového vnímání 🙂 

Několik let se věnuji intuitivně spirituálnímu malování. 
zakazka

Proč Intuitivně Spirituálnímu? Dlouhodobou a intenzivní prací sama na sobě po mnoha životů a i v tomto se mi otevřely nejen léčitelské schopnosti, ale i schopnosti, mezi které patří i Intuice. Při malování se plně ponořím sama do sebe a přijímám intuitivně poselství shůry, které přenáším do obrazů. Nikdy nevím, jaké použiji barvy, co bude motivem. Pouze v plném napojení maluji.

Obrazy jsou plné spirituálních symbolů. Záleží na vaší spirituální úrovní vnímání, také v jakém psychickém rozpoložení se na obraz zrovna budete dívat. Dodnes je i pro mne má tvorba velikou záhadou. Mnohdy pochopím některé symboly až po čase Citliví lidé vnímají v obrazech a kalendářích vysokou léčivou sílu. Mnohdy u obrazů cítí božské propojení, pláčí, protože cítí, vnímají Lásku našeho Domova. V některých obrazech vidí i vlastní zkušenosti z klinické smrti, to znamená z jiného úrovně bytí.

Některé obrazy tvořím den, dva, některé týdny. Někdy maluji až tři obrazy najednou. Záleží, jaký mám pocit uvnitř sebe, do jaké míry potřebuji ze sebe tyto pocity předávat 🙂 

Obrazy maluji i na zakázky, na základě nacítění na danou bytost. 

Více o mé tvorbě a nejen o malování:

Intuitivně spirituální malování

Malování vnitřním zrakem

Vernisáže 

Kalendář

Foto