Tvorba-umění

DSC_0059
Andělé 11.500,- Kč (originál 25 x 20 cm, plátno, olej, gold kontura)

Intuitivně spirituální tvorba

Proč právě Intuitivně Spirituální obrazy?  Dlouhodobou a intenzivní prací sama na sobě po mnoha životů se mi otevřely nejen léčitelské schopnosti, ale i schopnosti hluboké Intuice, Napojení. Při tvorbě mých vesmírných obrazů se plně ponořím do svého srdce a skrze otevřené Vědomí přijímám Informace shůry, ze zdroje Světla a Lásky. To jest z NAŠEHO DOMOVA.

Symbolika v obrazech a filosofické podotázky slouží k celoplanetárnímu pozvedání lidského vědomí zpět na naši přirozenou úroveň.

V obrazech a kalendářích je přítomna božská léčivá energie na vysoké úrovni. Obrazy léčí i skrze tyto webové stránky. Citliví lidé z obrazů vnímají teplo, brnění, Lásku, přítomnost boží. Někteří pláčí, protože cítí, vnímají Náš Domov. Někteří potvrzují stejné obrazce při zážitku blízké smrti, např. obraz Vítání. Kupříkladu další obraz Znovuzrození – ten den, kdy viděl jeden člověk tento obraz, říkal: “To je Golgota, ale nikoli Bolest, jak je o ní vyprávěno, ale je to Znovuzrození Ježíše! Ano, vždyť Váš obraz se jmenuje Znovuzrození 🙂 Dnes jsem byl v kostele a tam o tom jeden kněz mluvil… 🙂 a dodal: “To není náhoda” …   a tak dále u dalších obrazů ..

*******

Obrazy malované na zakázku: klientovi předám jeho obraz v  originále, s konkrétními léčivými a ochrannými energiemi přímo pro něj a pochopitelně posláním shůry

Ostatní obrazy slouží k celoplanetárnímu rozšíření VĚDOMÍ LIDSTVA, proto nabízím reprodukce.  Počet prodeje reprodukce jednoho díla je pouze 7 ks do celého světa

Reprodukce je možné objednat v jakékoli velikost při zachování poměru stran originálu viz ceník

Ke každému obrazu získáte CERTIFIKÁT PRAVOSTI (v případě nákupu reprodukce i pořadí prodaného obrazu z omezené edice.

                                                  

Více o mé tvorbě a nejen malování:

Intuitivně spirituální malování

Katalog

Kalendáře

Vernisáže 

Foto 

 

Advertisements